Бонус на перший депозит БК Favbet пропонує вітальний кеш-бонус – відіграти кошти за умови, що гравець здійснив поповнення ігрового рахунку на суму 200 UAH чи більше.

Можна стежити за прогресом та після заповнення шкали забрати свій бонус. БК дає можливість новим клієнтам зробити безпрограшну ставку на суму до 500 UAH та повернути суму ставки у випадку поразки. Спосіб отримати бонус до 10% до підсумкового коефіцієнта, формуючи експрес-ставку із наданих конторою пропозицій. Вітальні кеш-бонуси Вітальний бонус 2500 грн від Favbet Програми лояльності

Існують поодинокі випадки, коли депозит може зараховуватись до однієї години. Якщо виникли питання про депозити чи проблеми іншого рівня, ви можете отримати відповідь тут. Мінімальна сума виводу – one hundred UAH Максимальна сума виводу – UAH Виведення коштів безплатні ігри онлайн займає до 24 годин, картковими методами – до п’яти робочих днів. З боку букмекера комісія стягується тільки для карт (1,5%).

Введення коштів Виведення коштів Сума Час Комісія Сума Час Комісія від 25 UAH до необм. миттєво 0% від one hundred до UAH миттєво 1,5% від 25 UAH до необм.

миттєво 0% від a hundred до UAH миттєво 1,5% від 10 EUR до необм. миттєво zero% від 10 до EUR протягом 24 год.

Сума максимального поповнення рахунку необмежена. Всі операції виконуються миттєво і без комісії.

Проблеми із функціонуванням сайту в Україні відсутні, тому можна використовувати основний домен. Сьогодні в Україні питання легалізації грального бізнесу ще в процесі розгляду. Оподаткування гравців БК відсутнє. Клієнт може самостійно задекларувати виграш у податковій службі. Коефіцієнти, швидкість реєстрації та депозиту, зручність мобільного додатку – основні переваги компанії, що й підмічають гравці. До мінусів можна віднести відсутність мобільної версії додатку для IOS та оперативність відповіді технічної підтримки БК. Зручність платежів

Додаткові 10% на експреси від Favbet Вступити до програми Спортивні продукти Усі букмекери з цим ПЗ Сума мінімального поповнення рахунку – 25 гривень, 10 євро або 10 доларів для всіх методів.